NILSAT KURUMSAL

Nilsat Firmamizi Hakkinda Genel Bilgiler.

NILSAT KİMDİR?

- 12 Nisan 2000 ’de Türkiye - İzmir'de kurulan Firma'mız 2002 Yıllında Bulgaristan Razgrad/Isperih Sehrine Taşınarak Sofya TelePoint Verimerkezinde Kendi Co-Locations Odalarina Sahip Olan Bulgaristan'ın En Büyük Internet Firmalarina Ev Sahipligi Yapmaktadir.

- Şirketleştiği 4 Aralık 2002 tarihini "Dünya Bilişimciler Günü" olarak dünyaya armağan eden,

- Kendi öz sermayesi ile yapılanan, (hiçbir sermaye desteği almayan)

- Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ile yaptığı çalışmalar neticesinde dünyada hızla yayılan,

- Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün 1 numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen,

- 2000’de başladığı bu yolda bugün; 12 ülkede (30.12.2014) 500'ü aşkın Çözüm Ortağı ile müşterilerine en iyi hizmeti götüren büyük bir aile yapısına sahip olan,

- ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programları, Web Hosting, Radyo Hosting, Dedicated,co-locaiton, TeamSpeak Server, Vds & Vps, SSL Sertifikaları, Eticaret Uygulamaları, Lisans Sunucuları, Online Oyun Sunucuları, Sms Servisleri, Logo & Kartvizit Tasarımları, Shell Hizmetleri, İrcd, Bnc, Eggdrop, Güvenlik Yazılımları, Bilgisayar Teknik Servis ( Onarım, Bakım ) vs.. olmak üzere 120'yi aşkın Servisin (25.03.2010) yer aldığı Hizmet arşivi ile birçok sektöre hitap edebilecek yapıdaki yazılımları bünyesinde barındırarak, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunan ,

İlinde kategorisinde vergi rekortmeni olmak,

300 kişi istihdam edecek potansiyele ulaşmak,

Dış ticaretin temellerini atmak,

Bulgaristan'da Bilişimin öncüsü olmak.

Biz VDSServers Ekibiyiz. Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda yer almayı başardık.

Daha kurulduğumuz gün yaklaşık 30 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

2005 vizyonunu başarıyla tamamlayan firmamız, 2011 ve 2015 vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını NILSAT Servisleri ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Bulgaristan'nın en geniş Servis arşivine sahip olan firmamız, ticari ve sektörel Servisleri ile yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor. Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, programlama, kalite kontrol ve Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni Servisler üretiyor. Bu Servisleri tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Türkiye’de 81 ilde dünyada da 12 ülkede (30.12.2014) yer alıyoruz. 2000'i aşkın Çözüm Ortağımız ile kalitemizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. NILSAT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve son kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

Biz, Çözüm Ortaklarımızın, çalışanımızın, son kullanıcılarımızın daha doğrusu NILSAT ailesinin gücüne inanıyoruz.

Biz 15 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz...

NILSAT SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Isperih - Bulgaria
  • Vergi Numarası: 87541270
  • Kayıtlı Ticaret Odası: Isperih Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 04/12/2002
  • Ticaret Sicil Numarası: 754 521
  • Oda Sicil Numarası: 54787

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ.

Powered by WHMCompleteSolution